تبلیغات
دانشنامه سردفتران - هنوز هم انسان را زنده زنده در آتش می سوزانند

دانشنامه سردفتران

نشانی پایگاه اطلاع رسانی اولین کانون سردفتران ودفتریاران استان مازندران را در زیر ببینید.

هنوز هم انسان را زنده زنده در آتش می سوزانند
در این وبلاگ قصد نداشتم از مسائل روز که مرتبط با دفاتر اسناد رسمی نیست مطلبی بنویسم ولی جنایات غزه مرا مرعوب این قصد نمود.

گفته شده چند هفته پیش جسد سه شهرک نشین اسرائیلی در حوالی روستای حلحول در شمال الخلیل در کرانه باختری کشف شده است ، انگشت اتهام بسوی حماس نشانه رفت تا بهانه ای باشد برای حمله ای مرگبار به فلسطین ،
اما اسرائیلیان چند روز بعد در واکنش به این اقدام  یک جوان فلسطینی را در اقدامی بربریتی و غیر انسانی محمد حسن ابوخضیر جوان را زنده زنده در آتش سوزاندند .
شنیدن این خبر دل هر انسانی را فارغ از هر دین و  آئین  بدرد می آورد ولی این شروع جنایاتی جگرخراش بود ، تصور ریختن آتش کینه و نفرت و محاصره  ملتی بیدفاع و کشتن  زن و مرد ، پیر و جوان و کودک و خردسال قلب هر انسانی را که نشانی از انسان بودن دارد  مجروح می کند .
روز گذشته هم تنها منطقه امن غزه ، مدرسه سازمان ملل در غزه هدف قرار گرفت ، تا دیگر مامنی نباشد .
مگر می شود این غم بزرگ بر پیکر انسانیت که در غزه در حال وقوع است را دید و اشک از دیده جاری نشود؟  مگر  این روزها می توانی انسانی را بیابی که غم و درد غزه را شنیده باشد ، گلوله بارانها را ، کشتن کودکان را ،  کشتن انسانیت را شنیده باشد ولی قلبش مجروح نشود از جراحت غزه ؟ مگر قلبها را از سنگ ساخته باشند .
اندکی صبر کنید ، قدری تامل کنید .
غزه  در آتش و خون است ، این جان و مال انسانها نیست که می سوزد ، انسانیت در غزه در حال سوختن است ، انسانیت در حال نابود شدن است ، اگر نگران جان مردم غزه نیستیم نگران خوی انسانی باشیم .
این عکسها رو وقتی می بینیم باید بمیریم ، خیلی پوستمون کلفت شد بخدا :


http://berroz.ir/wp-content/uploads/2014/07/Israeli-crimes.jpg

دوستان وهمکاران خوب و نازنینم تحمل دیدن دو تصویر  را نداشتند  و درخواست کردند تصاویر رو برداریم . حالا تصور کنید حال و روز آنهائی که هر روز این صحنه های جگر آور رو می بینند .


 
دوستان تحمل دیدن دو تصویر رو نداشتند ، شما


دانشنامه سردفتران این روزها را روزهای عزای تمامی انسانها می داند و  در اقدامی نمادین این  هفته را عزای عمومی برای جهانیان  اعلام می نماید .


[ پنجشنبه 9 مرداد 1393 ] [ ساعت 12 و 07 دقیقه و 22 ثانیه ] [ گرمستانی ] [ نظرات() ]